Usługi

 

Wdrożenia i serwis oprogramowania


 Do dyspozycji naszych klientów stawiamy zespół profesjonalnie przygotowanych serwisantów, służących Państwu fachową pomocą. Wdrożenia i serwis oprogramowania są od początku działalności firmy elementem, na który kładziemy szczególny nacisk. W odróżnieniu od wielu firm zajmujących się tylko sprzedażą oprogramowania, oferujemy naszym klientom pełen pakiet usług. Po zakupieniu oprogramowania w naszej firmie mogą oni zawsze liczyć na naszą pomoc przy:

- wdrożeniu oprogramowania
- szkoleniu pracowników
- serwisie oprogramowania
- opiece posprzedażnej
- dostarczeniu indywidualnych rozwiązań

 

 

Tworzenie oprogramowania 


 Tworzymy wszelkiego rodzaju oprogramowanie dla przedsiębiorstw na indywidualne zamówienia. Wykorzystujemy do tego najnowocześniejsze narzędzia, które pozwalają zapewnić naszym aplikacjom profesjonalność i niezawodność oraz nowoczesny wygląd. Tworzone oprogramowanie pracuje zarówno w oparciu o lokalne bazy danych jak i bazy danych  na serwerach SQL.

Firma nasza zajmuje się również opracowaniem, napisaniem oraz wdrożeniem oprogramowania do przenoszenia danych lub informacji między różnymi aplikacjami. Z tego typu rozwiązań skorzystało już wiele firm, zyskując cenny czas oraz poprawiając efektywność pracy. 

 


Sieci komputerowe


 Dobra sieć w firmie jest podstawą jej sprawnego funkcjonowania. Szybka i niezawodna komunikacja pomiędzy działami Państwa firmy jest dziś niezbędna do koordynacji pracy.
W budowanych przez nas systemach wykorzystujemy:

 - nowoczesne technologie sieciowe
 - zapewniamy nadzór i sprawne zarządzanie zasobami sieci
 - wdrażamy technologie internetowe
 - łączymy oddziały firm
Każda z sieci projektowana jest w oparciu o wnikliwą analizę potrzeb konkretnego klienta. Takie podejście umożliwia uzyskać jak najlepsze efekty w wielu przypadkach.

Duży nacisk kładziemy również na część pasywną sieci. W instalowanym przez nas okablowaniu strukturalnym wykorzystujemy materiały najlepszych światowych producentów
  MOLEX, LEGRAND, ALCATEL, BRAND-REX

jak również i polskich producentów

  POLAM-SUWAŁKI

 

 

Internet


Tworzenie stron WWW
 Firmom i osobom prywatnym proponujemy stworzenie własnej strony, umieszczenie jej w Internecie oraz dalszą nad nią opiekę. Państwa udział może ograniczyć się tylko do dostarczenia materiałów. Wygląd i charakter strony powstaje w wyniku indywidualnych ustaleń i jest w pełni zgodny z Państwa życzeniami.

 

Utrzymywanie i aktualizacja stron WWW
 Opracowanej przez nas stronie zapewniamy "opiekę". Na każde życzenie klienta przeprowadzamy aktualizację zawartych informacji, jak również umożliwiamy zmianę wyglądu strony. Aby zapewnić jej jak najlepszy charakter i funkcjonalność, nasza firma sama kontaktuje się z klientem w celu uzyskania najnowszych informacji oraz przeprowadzenia uzgodnień dotyczących wyglądu strony.
 

Konta poczty elektronicznej

 Firmom oraz osobom prywatnym, dla których posiadanie własnej witryny internetowej jest aktualnie zbyteczne oferujemy skrzynki pocztowe. Oferowane przez nas skrzynki spełniają wszystkie współczesne wymogi jakie stawia się dzisiaj tego typu produktom. Duże pojemności, ochrona antyspamowa i antywirusowa, bezawaryjna praca to tylko niektóre z licznych mozliwości.

 


Serwis sprzętu komputerowego

 

 Nasza oferta usług obejmuje również fachowy serwis całego systemu zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Oprócz naprawy sprzętu i rekonfiguracji świadczymy usługi serwisowe na zasadzie stałych umów, obejmujące np: konserwację i utrzymanie systemu informatycznego. Umowy serwisowe obejmują ponadto różne czasy gotowości serwisowej. Proszę zauważyć, że wspomiane powyżej umowy podnoszą Państwa komfort pracy poprzez poczucie bezpieczeństwa jak również powodują w zdecydowanej większości przypadków zminimalizowanie strat w momencie wystąpienia niespodziewanej awarii.